خدمات رسانی شبانه روزی موکب اتاق بازرگانی ایلام به زوار اربعین حسینی

موکب انصار الحسین (ع) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام به زوار اربعین حسینی به صورت شبانه روزی در این استان خدمات ارائه می کند.

خدمات رسانی شبانه روزی موکب اتاق بازرگانی ایلام به زوار اربعین حسینی موکب انصار الحسین (ع) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام به زوار اربعین حسینی به صورت شبانه روزی در این استان خدمات ارائه می کند.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در این موکب همچون سنوات گذشته زمینه پذیرایی با غذای گرم،  توزیع آب و میان وعده برای زائران اربعین حسینی فراهم شده است.

شعبان فروتن با بیان اینکه همه فعالان بخش خصوصی در استان ایلام با تمام توان پای کار آمده اند افزود: روزانه بیش از هشت هزار نفر زائر حسینی از خدمات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام بهره مند  می شوند.

وی اظهار کرد: این موکب با فعالیت شبانه روزی خود تا پایان برگشت زوار اربعین حسینی به آنان خدمات رسانی می کند.

فروتن گفت: خوشبختانه این موکب با توجه به اینکه در نقطه ورودی شهر ایلام قرار گرفته با استقبال پرشور زوار عتبات عالیات مواجه شده است و کلیه اعضای هیات نمایندگان و کارکنان این اتاق در کنار نیروهای مردمی به زوار خدمات ارائه می دهند.

مرز مهران  استان ایلام بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است. هم اکنون موج ورود زائران به کشور از طریق مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام آغاز شده است.