رئیس اتاق بازرگانی ایلام خبر داد: خدمت‌رسانی موکب اتاق ایلام به زائران اربعین آغاز شد

فعالیت موکب انصار الحسین (ع) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام برای خدمت رسانی به زائران اربعین و عزاداران سیدالشهدا (ع) فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در آیین آغاز فعالیت این موکب گفت: در این موکب زمینه پذیرایی با توزیع غذای گرم برای زوار اربعین حسینی در این استان فراهم شده است.

سیدمحمد موسوی نسب افزود: در موکب اتاق ایلام روزانه در قالب دو وعده غذایی حدود 4 هزار غذای گرم بین زوار اربعین حسینی توزیع می شود.

وی ادامه داد: کار توزیع غذا و پذیرایی از زوار عتبات عالیات  تا پایان برگشت زوار اربعین حسینی در این موکب ادامه خواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام افزود: اعضای هیات نمایندگان، کارکنان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و دیگر فعالان بخش خصوصی استان ایلام در این  موکب کار خدمات رسانی به زوار را بر عهده دارند.

موسوی نسب تاکید کرد: ایلام یکی از مهم ترین کانون های تردد زوار عتبات عالیات به شمار می رود که بیشتر زائران برای شرکت در آیین اربعین از مسیر این استان تردد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی ایلام هر ساله نسبت به ایجاد راه اندازی موکب برای خدمت رسانی به زوار عتبات عالیات اقدام می کند.