رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با مدیرکل بانک ملت: ارائه خدمات بانکی به فعالان بخش خصوصی باید تقویت شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام خواستار تقویت ارائه خدمات بانکی به فعالان بخش خصوصی در بخش های مختلف شد.

سیدمحمد موسوی نسب در نشست با مدیرکل امور شعب بانک ملت ایلام با بیان اینکه بخش خصوصی این استان در بخش های مختلف تولید، صنعت، گردشگری، صادرات، نفت و گاز و کشاورزی فعال است گفت: بانک ها برای تقویت و توسعه فعالیت های اقتصادی باید همراه واقعی فعالان بخش خصوصی باشند.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی به عنوان پل ارتباطی بین فعالان بخش خصوصی و دولتی نقش مهمی را در تقویت فضای کسب و کار ایفا می کند و همواره تلاش می کند که بتواند مشکلات را با همکاری سایر دستگاه های اجرایی حل و فصل کند.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام با بیان اینکه امروز مرز بین المللی مهران در استان مهم ترین دروازه صادرات به کشور عراق است افزود: انتظار می رود که بانک ها به فعالان بخش تجارت و بازرگانی برای توسعه    مراوده های تجاری نگاه ویژه ای داشته باشند.

موسوی نسب ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل بیش از پیش بانک ها با بخش خصوصی شاهد شکوفایی روزافزون فضای کسب و کار در استان و منطقه باشیم.

مدیر کل امور شعب بانک ملت ایلام نیز در این نشست با بیان اینکه بانک ملت در کنار فعالان بخش خصوصی خواهد بود گفت: اتاق بازرگانی همواره حرفه ای ترین و قوی ترین نهاد تخصصی در حوزه کسب و کار است.

هاشمی بیان کرد: بانک ملت از هرگونه همکاری با فعالان اقتصادی در بخش های صنعت و معدن و تجارت و خدمات و اعضای اتاق بازرگانی ایلام استقبال می کند.

وی ادامه داد: مهم ترین رویکرد بانک ملت استان ایلام حمایت واقعی از فعالان اقتصادی است و در این مسیر آمادگی همکاری با اتاق بازرگانی دارد.