رئیس اتاق بازرگانی ایلام: مهم ترین رویکرد اتاق بازرگانی حمایت واقعی از فعالان اقتصادی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: مهم ترین رویکرد و محور کاری اتاق بازرگانی حمایت واقعی از فعالان اقتصادی در بخش های مختلف است.

سیدمحمد موسوی نسب در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایلام بیان کرد: با توجه به توانمندی های اقتصادی که در کشور و استان ایلام دارد، تلاش می شود که با بکارگیری تمامی ظرفیت های فرصت های جدیدی برای شکوفایی اقتصاد به وجود آید.

وی به فعالیت اتاق های بازرگانی در دور جدید اشاره کرد و گفت: مهم ترین تلاش این است که در این دوره جدید گام های موثری را برای پیشرفت فضای کسب و کار و حمایت از فعالان بخش خصوصی برداشته شود.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام رمز موفقیت در پیشبرد برنامه ها را در گرو همدلی و همراهی توصیف و تاکید کرد: تلاش می شود که همه اعضا در کنار یکدیگر بر اساس آنچه که قانون برای ما تعریف کرده حرکت کنیم.

وی بر ضرورت سرعت بخشی در تکمیل ساختمان جدید اداری اتاق بازرگانی ایلام تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد که در آینده نزدیک این ساختمان با هدف ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف به ویژه فعالان اقتصادی افتتاح شود.

موسوی نسب در ادامه بیان کرد: جا دارد از تلاش های هیات نمایندگان قبلی به ویژه اعضای محترم هیات رئیسه قبلی و رئیس قبلی اتاق تشکر و قدردانی داشته باشم.

رئیس سابق و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایلام نیز در این نشست بر ضرورت همدلی و همراهی کلیه اعضا برای پیشبرد برنامه ها تاکید کرد.

شعبان فروتن اظهار کرد: استان ایلام در بخش های مختلف اقتصادی دارای ظرفیت های مناسبی است که با همراهی و همدلی یکدیگر می توان از این فرصت برای رونق فضای کسب و کار استفاده کرد.

نایب رئیس اول اتاق بازرگانی ایلام نیز در این نشست بر ضرورت فعال سازی تمامی بخش های اقتصادی استان شامل کشاورزی، تولید، صنعت و معدن، تجارت و بازرگانی و گردشگری تاکید کرد.

فرزاد فیض الهی گفت: باید با تقسیم کار و استفاده بهینه از ظرفیت ها و استفاده از متخصصان بخش های مختلف برای بهبود اقتصادی استان و منطقه برنامه ریزی شود.

نصرت اله لارتی خزانه دار اتاق بازرگانی ایلام نیز در این نشست خواستار توجه جدی به تقویت جایگاه فعالان بخش خصوصی برای رونق اقتصادی شد.

سجاد شیرخانی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایلام نیز اتحاد و همدلی را رمز موفقیت شکوفایی اقتصادی توصیف کرد.

در این نشست کلیه اعضای شرکت کننده بر ضرروت همدلی و همکاری با یکدیگر تاکید کردند.

در پایان این نشست با اهدای لوح از رئیس سابق اتاق بازرگانی ایلام تقدیر شد.