رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با مدیرکل فرودگاه: توسعه زیرساخت ها فرودگاهی زمینه ساز جذب سرمایه گذار است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام دیدار هیات رئیسه با مدیرکل فرودگاه این استان گفت: توسعه زیرساخت های فرودگاهی با افزایش پرواز زمینه ساز جذب سرمایه گذار است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: شهرک های صنعتی مرزی باید برای تولید، صادرات و اشتغال تقویت شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام بر ضرورت تقویت جایگاه و زیرساخت های شهرک های صنعتی مرزی برای تولید، صادرات و اشتغال تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: گردشگران سلامت و زیارت در این استان باید ساماندهی شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان بر ضرورت ساماندهی گردشگران سلامت ، زیارت، سیاحت و تجارت در این استان تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست ستاد حمایت از تولید: حمایت از تولید زمینه ساز رونق صادرات و اشتغال است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست ستاد حمایت از تولید و فعال سازی اتحادیه بین المللی تجار استان گفت: حمایت از تولید زمینه ساز رونق صادرات و اشتغال پایدار است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با سرمایه گذاران چینی: اتاق بازرگانی از سرمایه گذاری خارجی حمایت همه جانبه می کند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با سرمایه گذاران چینی از حمایت همه جانبه اتاق بازرگانی برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی: مشوق های لازم برای حمایت واقعی از فعالان اقتصادی تدوین و اجرایی شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان بر ضرورت تدوین و اجرای مشوق های لازم برای حمایت واقعی از فعالان اقتصادی تاکید کرد.

با رأی هیات نمایندگان، ترکیب هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی ایلام مشخص شد

پس از اعطای اعتبارنامه هیات نمایندگان جدید اتاق بازرگانی ایلام، هیات رئیسه و رئیس جدید این اتاق با رأی هیات نمایندگان مشخص شدند و سیدمحمد موسوی نسب به عنوان رئیس جدید اتاق بازرگانی ایلام انتخاب شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: صادرات با کشور عراق از تعهدات ارزی معاف شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: تجار فعال در حوزه صادرات با کشور عراق از تعهدات ارزی معاف شوند.

آگهی برگزاری هشتمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام

هیات نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام می دارد: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 15 قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران، «انتخابات هشتمین دوره هیأت‌های نمایندگان اتاق بازرگانی ایلام از ساعت 8 تا 18 روز چهارشنبه مورخ 10 اسفندماه 1401 در محل‌ اتاق ایلام تعیین و برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: بازارچه های جدید مرزی بین استان ایلام با عراق ایجاد و فعال شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: تلاش می شود که با همکاری مسئولان دولتی و بخش خصوصی بازارچه های جدید مرزی بین این استان با کشور عراق ایجاد و فعال شوند.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با مدیرکل گمرکات: مرز بین المللی مهران دروازه اصلی صادرات به کشور عراق است که باید تقویت شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با مدیرکل گمرکات استان گفت: مرز بین المللی مهران دروازه اصلی صادرات به کشور عراق است که باید تقویت شود.