رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار نماینده مجلس با رئیس بسیج اصناف کشور: ظرفیت های اقتصادی کشور برای بهبود فضای کسب و کار به کار گرفته شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار نماینده منتخب این استان در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان بسیج اصناف، بازار و فعالان اقتصادی کشور بر ضرورت بکارگیری ظرفیت های اقتصادی کشور برای بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست روسای اتاق های مرزی با عراق : رایزن بازرگانی ایران در عراق مستقر شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست با رئیس اتاق ایران، رئیس اتاق مشترک ایران و عراق و روسای اتاق های مرزی با عراق خواستار استقرار رایزن بازرگانی ایران در عراق شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان: ظرفیت های دیپلماسی اقتصادی برای توسعه روابط با عراق بکار گرفته شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام بر ضرورت بکارگیری بیش از پیش ظرفیت های دیپلماسی اقتصادی برای توسعه روابط با کشور عراق تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست با مشاور و دستیار صنعتی وزیر کشور: جهش تولید با مشارکت مردم زمینه ساز رونق اقتصادی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست فعالان اقتصادی این استان با مشاور و دستیار صنعتی وزیر کشور گفت: جهش تولید با مشارکت مردم زمینه ساز رونق اشتغال و توسعه همه جانبه اقتصاد است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان: اجرای طرح های اقتصادی باید از مسیر دانشگاه بگذرد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: اجرای طرح های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سایر بخش ها برای دستیابی به اهداف واقعی باید از مسیر دانشگاه بگذرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: زیرساخت های صادراتی مرز مهران در روبروی پایانه جدید صادراتی عراق ایجاد شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام بر ضرورت ایجاد زیرساخت های صادراتی مرز بین المللی مهران در روبروی پایانه جدید صادراتی عراق تاکید کرد.

استاندار ایلام در واکنش به درخواست تجار: بازگشایی مرز مهران از طریق مقامات کشور عراق پیگیری می شود

استاندار ایلام در جریان نشست با رئیس اتاق بازرگانی ایلام و تعدادی از مدیران اقتصادی استان در واکنش به درخواست تجار و بازرگانان گفت: بازگشایی مرز بین المللی مهران از طریق مقامات کشور عراق پیگیری می شود.

به همت اتاق بازرگانی ایلام :نمایشگاه صنایع دستی و سوغات ایلام در اتاق بازرگانی ایران افتتاح شد

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات ایلام در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آیینی با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مقامات اتاق بازرگانی ایران افتتاح شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با مدیرکل فرودگاه: توسعه زیرساخت ها فرودگاهی زمینه ساز جذب سرمایه گذار است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام دیدار هیات رئیسه با مدیرکل فرودگاه این استان گفت: توسعه زیرساخت های فرودگاهی با افزایش پرواز زمینه ساز جذب سرمایه گذار است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: شهرک های صنعتی مرزی باید برای تولید، صادرات و اشتغال تقویت شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام بر ضرورت تقویت جایگاه و زیرساخت های شهرک های صنعتی مرزی برای تولید، صادرات و اشتغال تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: گردشگران سلامت و زیارت در این استان باید ساماندهی شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این استان بر ضرورت ساماندهی گردشگران سلامت ، زیارت، سیاحت و تجارت در این استان تاکید کرد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست ستاد حمایت از تولید: حمایت از تولید زمینه ساز رونق صادرات و اشتغال است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست ستاد حمایت از تولید و فعال سازی اتحادیه بین المللی تجار استان گفت: حمایت از تولید زمینه ساز رونق صادرات و اشتغال پایدار است.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با سرمایه گذاران چینی: اتاق بازرگانی از سرمایه گذاری خارجی حمایت همه جانبه می کند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با سرمایه گذاران چینی از حمایت همه جانبه اتاق بازرگانی برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار مدیرکل تامین اجتماعی: مشوق های لازم برای حمایت واقعی از فعالان اقتصادی تدوین و اجرایی شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان بر ضرورت تدوین و اجرای مشوق های لازم برای حمایت واقعی از فعالان اقتصادی تاکید کرد.

با رأی هیات نمایندگان، ترکیب هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی ایلام مشخص شد

پس از اعطای اعتبارنامه هیات نمایندگان جدید اتاق بازرگانی ایلام، هیات رئیسه و رئیس جدید این اتاق با رأی هیات نمایندگان مشخص شدند و سیدمحمد موسوی نسب به عنوان رئیس جدید اتاق بازرگانی ایلام انتخاب شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: صادرات با کشور عراق از تعهدات ارزی معاف شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: تجار فعال در حوزه صادرات با کشور عراق از تعهدات ارزی معاف شوند.

آگهی برگزاری هشتمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان ایلام

هیات نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام می دارد: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 15 قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران، «انتخابات هشتمین دوره هیأت‌های نمایندگان اتاق بازرگانی ایلام از ساعت 8 تا 18 روز چهارشنبه مورخ 10 اسفندماه 1401 در محل‌ اتاق ایلام تعیین و برگزار خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی: بازارچه های جدید مرزی بین استان ایلام با عراق ایجاد و فعال شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: تلاش می شود که با همکاری مسئولان دولتی و بخش خصوصی بازارچه های جدید مرزی بین این استان با کشور عراق ایجاد و فعال شوند.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار با مدیرکل گمرکات: مرز بین المللی مهران دروازه اصلی صادرات به کشور عراق است که باید تقویت شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در دیدار با مدیرکل گمرکات استان گفت: مرز بین المللی مهران دروازه اصلی صادرات به کشور عراق است که باید تقویت شود.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در دیدار منتخب این استان در مجلس با رئیس اتاق ایران: تجارت ایلام از نبود زیرساخت‌های حمل‌ونقل آسیب می‌بیند

سیدمحمد موسوی نسب، رئیس اتاق ایلام در دیدار منتخب این استان در مجلس شورای اسلامی با رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: 12 بازارچه مرزی در طول نوار مرزهای جمهوری اسلامی ایران با عراق وجود دارد دارد که در سال گذشته از مرز بین المللی مهران بالغ بر سه میلیارد دلار صادرات به این کشور داشته است.

بیانیه اتاق بازرگانی ایلام برای شهادت سیدابراهیم رئیسی و هیات همراه

شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و همراهان در حادثه سقوط بالگرد، ملت بزرگ ایران را در بهت و اندوه فرو برد. اتاق بازرگانی ایلام این ضایعه بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شهیدپرور ایران، تسلیت و تعزیت می‌گوید.