‏‏

‏‏

یکشنبه, 29 خرداد 1401 ساعت 12:45

به همت اتاق بازرگانی ایلام: نمایشگاه توانمندی های واحدهای تولیدی استان گشایش یافت

29khordad14012

نمایشگاه توانمندی واحدهای تولیدی استان روز یکشنبه در آیینی با حضور هیات تجاری اقتصادی از دیاله عراق و جمعی از مسوولان در محل هتل زاگرس شهر ایلام گشایش یافت.

رییس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در این آیین گفت: در این نمایشگاه صاحبان واحدهای تولیدی فعال کلیه محصولات خود را که متشکل از جدیدترین تولیدهای صنعت استان ایلام بوده با هدف معرفی محصولات صادرات گرا به نمایش گذاشته اند.

شعبان فروتن بیان کرد: باعث خوشحالی است که این نمایشگاه میهمانان فرهیخته ای از کشور عراق دارد و ما میزبان هیات تجاری از کشور دوست و برادر عراق هستیم.

وی تاکید کرد: برپایی چنین‌ نمایشگاه هایی باعث می شود که تولیدکنندگان ایلامی ‌نیاز واحدهای تولیدی خود را براساس ظرفیت های صادراتی و مورد نیاز بازار کشور همسایه تولید کنند.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام گفت: گسترش تعاملات و روابط حسنه در حوزه های مختلف از جمله تجاری و اقتصادی یکی از ابزارهای تقویت اخوت و برادری بین دو کشور است.

فروت اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه ها و حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی از کشور عراق، فرصت مغتنم برای توسعه روابط ۲ کشور در حوزه تجاری است در واقع  این‌مهم می تواند مقدمه ای برای دیدارهای بعدی و تبادل نظر بیشتر و مؤثرتر بین سرمایه گذاران عراقی و مسئولان استانی ایلام باشد.

خواندن 191 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 31 خرداد 1401 ساعت 06:29