‏‏

‏‏

چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 09:50

برگزاری نشست تعامل پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بارزرگانی ایلام

23mehr99

 

 

نشست تعامل پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در آستانه هفته نیروی انتظامی برگزار شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی انتظامی ایلام در این نشست بر ضرورت همکاری و تعامل این پلیس با بخش خصوصی تاکید کرد.

سرهنگ مهدی کیانی گفت: پلیس امنیت اقتصادی در راستای جهش تولید و صادرات و در نهایت شکوفایی اقتصاد از هیچ کوششی فروگذاری نمی کند.

وی ادامه داد: امنیت اقتصادی زمینه ساز رونق تولید و شکوفایی است و پلیس امنیت آمادگی خاصی برای حمایت از تولید و صادرات در عرصه های مختلف دارد.

کیانی تاکید کرد: پلیس امنیت اقتصادی از هرگونه اقدام تعاملی دو سویه با فعالان بخش خصوصی در راستای توسعه همه جانبه اقتصادی کشور استقبال می کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام نیز از تعامل دو سویه بخش خصوصی با پلیس امنیت اقتصادی در راستای توسعه اقتصادی کشور استقبال کرد.

شعبان فروتن پیشنهاد کرد، کمیته ای متشکل از پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی برای گسترش همکاری ها تشکیل شود تا این کمیته بتواند برنامه های خاصی را برای برگزاری دوره های آموزشی ، تشریح قوانین و دستورالعمل ها با پلیس امنیت اقتصادی را برای فعالان بخش خصوصی تدوین کند.

رئیس اتاق ایلام گفت: اتاق بازرگانی آمادگی همکاری لازم با پلیس امنیت اقتصادی را در راستای تحقق جهش تولید و شکوفایی همه جانبه اقتصاد دارد.

فروتن تاکید کرد: برگزاری نشست های کارشناسی بین پلیس امنیت اقتصادی و فعالان بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت است و باید تداوم داشته باشد.

خواندن 1004 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 دی 1399 ساعت 09:21