‏‏

‏‏

سه شنبه, 18 شهریور 1399 ساعت 05:00

به منظور مقابله با ویروس کرونا، پنجمین محموله دو هزار قلمی تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی ایلام به دانشگاه علوم پزشکی اهدا شد

18sahrivar993

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام از اهدای پنجمین محموله دو هزار قلمی تجهیزات پزشکی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

شعبان فروتن در آیین واگذاری این تجهیزات پزشکی که با حضور معاون غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برگزار شد، گفت: این تعداد لوازم شامل ست لباس حفاظتی و ماسک n95 مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا است.

رئیس اتاق ایلام خاطرنشان کرد: پیش از این نیز چهار محموله 40 هزار قلمی تجهیزات پزشکی شامل دستگاه دیالیز، دستگاه پالس اکسی مترثابت ، پالس اکسی متر انگشتی، ماسک ، شیلد، ست لباس حفاظتی ،تب سنج، عینک محافظ ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی و دستگاه نوار قلب و محلول ضد عفونی کننده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

18shahrivar992

فروتن افزود: در مجموع تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار با همکاری اتاق بازرگانی ایلام و کمپین نفس برای خرید این وسایل و تجهیزات پزشکی سرمایه گذاری شده است.

وی تاکید کرد: توزیع این تجهیزات پزشکی و درمانی در راستای مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی ایلام بوده و همچنان تداوم خواهد داشت.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این آیین ضمن تقدیر از تلاش های اتاق بازرگانی برای تامین تجهیزات پزشکی گفت: این تجهیزات پزشکی در بین بیمارستان های استان برای مقابله با ویروس کرونا توزیع می شود.

مهتاب شاهماری از مردم خواست رعایت نکات بهداشتی را به منظور مقابله با ویروس کرونا در اولویت کاری خود قرار دهند.

خواندن 444 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 مهر 1399 ساعت 09:52