‏‏

‏‏

سه شنبه, 07 مرداد 1399 ساعت 05:17

رئیس اتاق بازرگانی ایلام خبر داد: اهدای دو دستگاه کمک تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام

7mordad99

 

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در مرحله سوم و در راستای همکاری این اتاق برای مهار شیوع ویروس کرونا، دو دستگاه کمک تنفس مصنوعی به بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام اهدا شد.

شعبان فروتن بیان کرد: این دو دستگاه‌ با هدف شتاب بخشی در ارائه خدمات مطلوب به بیماران مبتلا به ویروس کرونا با همکاری کمپین نفس و اتاق بازرگانی ایلام برای استفاده در این بیمارستان تهیه شده است.

وی ادامه داد: تاکنون در دو مرحله تعداد 42 هزار قلم لوازم ، تجهیزات بهداشتی و پزشکی از جمله دستگاه دیالیز، دستگاه پالس اکسی‌متر ثابت و انگشتی، ماسک، شیلد، ست لباس حفاظتی، تب‌سنج، عینک محافظ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی، دستگاه نوار قلب و محلول ضدعفونی‌کننده برای مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اهدا شده است.

رئیس اتاق ایلام افزود: همچنین و در پنج مرحله کار ضدعفونی کردن محوطه مرز بین‌المللی مهران، غرفه‌های تجاری، ساختمان گمرکی و دفاتر کاری و گیت‌های ورودی و خروجی در مرز بین‌المللی مهران و توزیع آب‌ژاول ویژه ضدعفونی سطوح در بین مردم مهران نیز انجام شده است.

فروتن یادآور شد: توزیع لوازم پزشکی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان توسط اتاق بازرگانی ایلام تا ریشه‌کنی این ویروس تداوم خواهد داشت.

خواندن 174 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 30 شهریور 1399 ساعت 08:10