‏‏

‏‏

چهارشنبه, 26 دی 1397 ساعت 09:33

رئیس اتاق بازرگانی ایلام: بخش خصوصی به سمت توانمندسازی اقتصاد حرکت می کند

26dey971

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: بخش خصوصی به سمت توانمندسازی و استفاده بهینه از ظرفیت های اقتصادی کشور حرکت می کند.


 

شعبان فروتن در جریان نشست با مدیر کل صدا و سیما لرستان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام و جمعی از تجار و بازرگانان در محل اتاق بازرگانی ایلام بیان کرد: امروزه توجه به اقتصاد برای توسعه فضای کسب و کار و رونق همه جانبه کشور بیش از هر زمان دیگر اهمیت دارد.

وی ادامه داد: تحرک و پویایی اقتصاد زمینه ساز دستیابی به توسعه پایدار است و همه باید از توان خود برای بهبود فضای اقتصادی اهتمام جدی و همه جانبه ای داشته باشند.

رئیس اتاق ایلام به برگزاری نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی در اسفندماه جاری اشاره کرد و گفت: اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی دارای جایگاهی عظیم و رفیع در حوزه هدایت فعالان عرصه اقتصادی برای تحرک و پویایی در عرصه اقتصاد است.

فروتن افزود: امروزه بیش از هر زمان دیگری نیازمند این هستیم که نقش بخش خصوصی در عرصه اقتصاد پررنگ تر از همیشه دیده شود تا چرخه اقتصاد بتواند به حرکت و انسجام خود با شتاب بیشتری به گردش درآید.

26dey972

وی تقویت جایگاه بخش خصوصی را معادل تقویت اقتصاد عنوان کرد و گفت: همه قوانین و دستورالعمل ها باید متناسب با تقویت جایگاه بخش خصوصی باشد تا ما شاهد رونق اقتصادی باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی ایلام اظهار کرد: خوشبختانه در سالهای اخیر نیز بخش خصوصی این استان همگام با سایر مناطق کشور برنامه مطلوبی را در عرصه تقویت حوزه اقتصادی داشته که خروجی آن منجر به افزایش صادرات، تقویت تولید و فضای کسب و کار شده است.

فروتن ابراز امیدواری کرد با همکاری و هماهنگی بخش خصوصی و دولتی شاهد رونق همه جانبه کشور و به تناسب آن استان ایلام باشیم.

 

 

خواندن 3104 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 اسفند 1397 ساعت 07:31