شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 09:37

برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره دوره چهارم اتحادیه صادرکنندگان ایلام

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

 

مجمع عمومی و انتخابات چهارمین دوره هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان این استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام برگزار شد.

 

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: در این دوره از انتخابات پس از طی مراحل قانونی، 18 نفر برای کسب 9 کرسی هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان استان ایلام با یکدیگر رقابت کردند.

شعبان فروتن بیان کرد: در پایان این انتخابات که بیشتر اعضای دارنده کارت اتحادیه صادرکنندگان در آن شرکت کردند در مجموع آقایان فرج امیدی، وحید الماسی زاده، محمد ملکی، سعد حسینی، سیدمحمد موسوی نسب، عطااله محمدی، وحید سلیمان نژاد، موسی فاطمی راد و مجتبی غیابی به عنوان 9 نفر اصلی این انتخابات بیشترین آرا را کسب کردند.

وی ادامه داد: علاوه بر این آقایان رحمان خنجری و محمدمختار امیری نیز به عنوان اعضای علی البدل و آقای علیرضا خدادادیان نیز به عنوان بازرس انتخاب شدند.

رییس اتاق بازرگانی ایلام تاکید کرد: خوشبختانه این انتخابات در فضایی آرام، قانونی و با حضور نمایندگان اتاق بازرگانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، نماینده اتحادیه صادرکنندگان و نیروی انتظامی استان در محل اتاق بازرگانی ایلام برگزار شد.

فروتن افزود: اعضای اتحادیه صادرکنندگان استان ایلام برای مدت سه سال برگزیده شدند.

خواندن 146 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 05:53