سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 05:28

برگزاری سیمنار آموزشی تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی در اتاق بازرگانی ایلام

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

یکدوره سیمنار آموزشی یکروزه تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی به همت مرکز آموزش در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام برگزار شد.

 

در این دوره آموزشی حسین میرمحمد صادقی رییس موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی جدیدترین مباحث علمی روز را در زمینه تهیه و تنظیم قراردادهای بین المللی تشریح کرد.

شرایط صحت معاملات، شروط عقد قرارداد بین المللی، خسارات ناشی از انجام تعهد، موارد انحلال قرارداد، چگونگی حل و فصل اختلافات، شرایط مطالبه خسارات، محتوای اصلی قرارداد و آشنایی با واژگان مورد استفاده در قراردادهای تجاری از جمله مباحث اصلی این دوره آموزشی بود.

در این دوره آموزشی حدود یکصد نفر از تجار ، بازرگانان و فعالان بخش خصوصی و کارشناسان و مدیران دستگاه های اجرایی استان ایلام شرکت داشتند.

قرار است برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه شرکت در نشست آموزشی صادر شود.

31mordad962

رییس اتاق بازرگانی ایلام، صنایع، معادن و کشاورزی در این نشست آموزشی گفت: مرکز آموزش اتاق بازرگانی با هدف ارائه خدمات آموزشی به فعالان اقتصادی در این استان فعال است.

شعبان فروتن بیان کرد: این مرکز بدنبال این است که بتواند بستر مناسبی را برای ارتقای سطح علمی و عملی فعالان بخش خصوصی در بخش های مختلف فراهم کند.

وی ادامه داد: مهم ترین رویکرد اتاق بازرگانی ایلام این است که بتواند متناسب با نیاز فعالان بخش خصوصی برای آنان دوره های آموزشی کاربردی برگزار کند.

فروتن ابراز امیدواری کرد، با همکاری و همدلی دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی زمینه لازم برای توسعه همه جانبه اقتصادی کشور فراهم شود.

خواندن 205 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 05:38