‏‏

‏‏

دوشنبه, 19 مهر 1400 ساعت 07:14

نشست تعاملی پلیس امنیت اقتصادی با هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایلام تشکیل شد

19mehr1400

نشست تعاملی پلیس امنیت اقتصادی این استان با هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام در محل این اتاق تشکیل شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ایلام در این نشست ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تعامل و همکاری مطلوب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان با پلیس تقدیر کرد.

سرهنگ مهدی کیانی گفت: خوشبختانه اتاق بازرگانی ایلام در راستای حمایت از جهش تولید و شکوفایی اقتصادی همواره همکاری مطلوبی با پلیس امنیت اقتصادی داشته است.

وی ادامه داد: مهم ترین رویکرد پلیس امنیت این است که در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام کند و در این زمینه کارهای زیادی انجام شده است.

سرهنگ کیانی افزود: ظرف شش ماهه نخست امسال میزان کشفیات قاچاق و کالا در این استان از رشد مطلوبی برخوردار بوده است.

وی اظهار کرد: مهم ترین رویکرد ما این است که بتوانیم با همکاری اتاق بازرگانی زمینه لازم را برای بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی فراهم کنیم.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام نیز در این نشست ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تعامل و همکاری مطلوب با پلیس امنیت اقتصادی استقبال کرد.

عدنان کرمی نسب گفت: مرز بین المللی مهران دارای شرایط مطلوبی برای توسعه مراوده های تجاری با عراق است.

در این نشست مقرر شد که نشست های کارشناسی بین پلیس امنیت اقتصادی و اتاق بازرگانی در خصوص مشکلات احتمالی در مرز مهران تشکیل شود.

خواندن 152 دفعه