‏‏

‏‏

چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 06:32

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در همایش رابطین نمایندگان کارفرمایان: قوانین مخل اقتصادی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی بررسی می شوند

25dey981

 

 

رئیس اتاق بازرگانی ایلام در همایش رابطین نمایندگان و کارفرمایان ایلام گفت: قوانین مخل اقتصادی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی بررسی و متناسب با آن کارهای لازم در خصوص رفع آنها انجام می شود.

شعبان فروتن بیان کرد: شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در استان ایلام فعالانه به دنبال رفع مشکلات تشکل ها در حوزه قوانین، دستورالعمل ها و سایر بخش ها برای طرح ، پیگیری و رفع آنها است که انتظار می رود فعالان بخش خصوصی مشکلات فراروی خود را همراه با پیشنهادات لازم در اختیار این شورا قرار دهند تا پیگیری شود.

وی تاکید کرد: قوانین دست و پا گیردر حوزه های مختلف که باعث بروز مشکلات برای کارآفرینان و تولیدگران می شود باید شناسایی و حذف شوند.

رئیس اتاق ایلام گفت: تشکل های کارفرمایی، تولیدی و صنفی می توانند با دسته بندی مشکلات و ارائه آن به شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی گام مهمی را برای شناسایی و تعدیل قوانین و رفع مشکلات بردارند.

25dey982

فروتن در ادامه با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی نهادی عمومی است که بخش عظیمی از جامعه با آن سرو کار دارند گفت: بدون تردید ارائه خدمات مطلوب سازمان تامین اجتماعی منجر به افزایش سطح رضایت مندی جامعه هدف وابسته به آن می شود.

وی اظهار کرد: در سالی که به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده نقش دستگاه های اجرایی به ویژه نهادهای عمومی از قبیل تامین اجتماعی بسیار حائز اهمیت بوده چرا که تقویت چرخه تولید، ایجاد اشتغال پایدار و در نهایت رونق اقتصادی در گرو حمایت های دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی است.

وی گفت: خوشبختانه تعامل مثبتی بین تامین اجتماعی استان ایلام با سایر دستگاه های به ویژه اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی برقرار است و ما باید تلاش کنیم که با همکاری یکدیگر قوانین را بررسی کرده تا خروجی همه قوانین و دستورالعمل ها منجر به حمایت از کارآفرینی و تقویت تولید شود.

خواندن 220 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 03 اسفند 1398 ساعت 06:32